ETA’NIN 2017 ODAĞI İZMİR OLDU!

Borusan Holding’in kamyon ve tır şoförlerine sürekli iş fırsatları ve KOBİ’lere en iyi fiyatı sunan inovatif şirketi Elektronik Taşımacılık Ağı (eTA) 2017’de İzmir ve çevresine odaklandı.
Kuruluşundan bugüne 65 bin kamyoncu esnafı ve 7.500’ü aşkın yük sahibi KOBİ’ye hizmet verir hale gelen eTA’nın 2017 yılında odaklandığı 11 durağından biri de İzmir oldu. eTA’nın İzmir ve çevresindeki faaliyetlerini arttırması vesilesi ile İzmir’de basın mensupları ile bir araya gelen eTA Genel Müdürü Hamdi Erçelik, bölgedeki KOBİ’leri ve kamyoncu esnafını onlara sundukları başta maliyet olmak üzere çeşitli avantajlardan yararlanmaya davet etti.
EN İYİ FİYAT
Hamdi Erçelik, “eTA, bir tarafta kamyoncu esnafını Türkiye’nin en büyük, en efektif ve son teknolojileri kullanan filosu haline getirirken, diğer taraftan da Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan küçük ve orta büyüklükteki işletmelere bu kaynaktan faydalanma imkanı sunuyor. Bu işte KOBİ’lerin en büyük avantajları maliyet, zamandan tasarruf ve tabii en önemlisi güvenlik. Bu sistemde yük sahipleri mallarını her an takip edebiliyor. Ayrıca sigortalı nakliye hizmetlerini ilave bedel ödemeden, piyasa fiyatlarında ve pratik bir şekilde alabiliyorlar. KOBİ’ler ile arasındaki ilave maliyet oluşturan tüm aracıları ortadan kaldırmanın avantajı yanı sıra, sürekli hareket halinde yeni iş fırsatları yaratarak zaman ve paradan tasarrufu müşterilerine ek maliyet olarak sunabiliyor.
2016’DA 2 KAT BÜYÜME
Sözlerine “2016 yılını bir önceki yıla oranla iki kat büyüme ile kapatmayı başardık” diye devam eden Hamdi Erçelik, eTA’nın kısa ve orta vadeli büyüme vizyonu hakkında ise şunları söyledi: “2017’den başlayarak kamyoncu esnafımız ve KOBİ’lerimiz nerede ise biz de orada olacağız. Hali hazırda çıkışımızın yüzde 70’ini İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ oluşturuyor. Bu bölgedeki ağırlığımız devam edecek. Ancak önümüze koyduğumuz bölgesel büyüme hedefimiz doğrultusunda bu yıl içerisinde İzmir, Ankara, Adana, Mersin, Konya ve Kayseri’de daha aktif olacağız.”
ETA İZMİR'DE NELER YAPTI?
eTA, İzmir bölgesi için 5 kişiden oluşan bir Saha Tanıtım Ekibi kurdu. Ekip, İzmir’de bulunan tüm organize sanayi bölgelerini dolaşarak KOBİ'lere, etaşımacılık.com hakkında tanıtımlar gerçekleştirdi. eTA'nın (etaşımacılık.com) faydasını KOBİ'lere anlatan Saha Tanıtım Ekibi, İzmir bölgesindeki sevkiyatların artması ve satışların yükselmesi ile başarısını ortaya koymuş oldu.

 
2017’ yılı içerisinde İzmir’de, Kemalpaşa Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (KESİAD) her ay geleneksel olarak düzenlediği Perşembe kahvaltılarının Mayıs ayı programının sponsoru olduk.  Sponsorluğumuzda gerçekleşen organizasyon, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ) Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk, Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Telseren ve birçok sanayicinin katılımı ile gerçekleşti.
Ardından İzmirli gezgin, Keşfetsek.com’un yaratıcısı ve aynı zamanda Ege Telgraf Gazetesi Köşe Yazarı Buğra Tokmakoğlu’nu İzmir – İstanbul arası gerçekleşen bir sevkiyatımızda konuk ettik.

eTA

TANITIM FİLMİ

FACEBOOK’TA ETA

;

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinizde çerezler ile toplanan kişisel verileriniz Veri Politikası-Bilgilendirmede belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatınıza uygun olarak kullanılacaktır.