Para Çekme Rahatlığı

Ödemelerin artık bu karta yatacak. Dilediğin zaman en yakın İş Bankası ATM’sinden işlem ücreti ödemeden, diğer banka ATM’lerinden komisyon ile paranı çekebilirsin.

Avantaj ve İndirimler

eTa Kart’ını akaryakıt istasyonu, restoran, market ve daha birçok anlaşmalı üye işyerinde kullanabilirsin. Bakiyen olmasa da eTA Kart’ını avantaj ve indirimlerden faydalanmaya devam edebilirsin.

İndirimleri Gör

Alışveriş Kolaylığı

eTa Kart ile artık nakit taşımana gerek yok.

Kartının şifresini kullanarak tüm POS’larda hızlı ve güvenli alışveriş yapabilir, anlaşmalı firmalardan sana özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

eTA KART İLE İLGİLİ SIKÇA SORULAN SORULAR

Şifreniz kartınızın son 4 hanesidir. Kartınızı teslim aldıktan sonra güvenli alışveriş için 0850 252 22 22 numaralı Birleşik Ödeme Hizmetleri çağrı merkezini arayarak şifrenizi değiştirmelisiniz.

Para çekme işlemlerinde kart şifresi gerekli değildir. Kartınızı ATM’ye taktıktan sonra cep telefonunuza gönderilecek mobil onay kodunu kullanmanız gerekmektedir. Kart şifresi sadece alışverişlerde kullanılmaktadır.

eTA Kart’ınızı tüm POS’larda kart şifreniz ile kullanabilir, anlaşmalı firmlalarda size özel indirimlerden anında faydalanbilirsiniz.

En yakın Borusan Lojistik ofisine giderek kartınızı iptal ettirerek yeni kart alabilirsiniz. Bu durumda kayıp veya çalıntı olan kartınızdaki bakiye yeni karta geçecektir.

Güncel bakiye bilgisini Borusan Lojistik ofislerinden veya 0850 252 22 22 numaralı Birleşik Ödeme Hizmetleri çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz.

Tüm İş Bankası ATM’lerinden ücretsiz olarak para çekebilirsiniz. Diğer banka ATM’lerinden ise 0,91 TL + çekilen tutarın %1'i işlem ücreti ödeyerek para çekebilirsiniz.

Hayır. eTA Kart ücretsizdir.

Evet eTA Kart ile günlük maksimum 2.000 TL nakit çekilebilir