ETA Nasıl Çalışır?

YÜK VEREN İÇİN ETA NASIL ÇALIŞIR?
1
ÜYELİK
Etaşımacılık.com'a ücretsiz ve hızlıca üye olabilirsiniz.

Etaşımacılık.com'a ücretsiz ve hızlıca üye olabilirsiniz. Üye olmak için, Üye Ol sayfasındaki üyelik formunu doldurarak, Etaşımacılık.com'un size sunacağı hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Üye iseniz, Üye Girişi sayfasından kullanıcı adınız ve şifrenizle sisteme giriş yapabilirsiniz.

2
TALEP OLUŞTURMA
Yeni sipariş oluşturabilmek için öncelikli olarak, “Talep ve Siparişler” menüsü altında yer alan Yeni Talep Formunu doldurmanız gerekir.

Yeni sipariş oluşturabilmek için öncelikli olarak, “Talep ve Siparişler” menüsü altında yer alan Yeni Talep Formunu doldurmanız gerekir. Tekrarlayan aynı tip siparişleriniz için doldurduğunuz talep formunu şablon olarak kayıt edebilir ve kayıtlı şablonu sonraki siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

2
TALEP OLUŞTURMA
Yeni sipariş oluşturabilmek için öncelikli olarak, “Talep ve Siparişler” menüsü altında yer alan Yeni Talep Formunu doldurmanız gerekir.
3
TEKLİF VE SATIN ALMA
Sistem, oluşturduğunuz talebe kısa bir süre içinde navlun teklifini iletir.

Sistem, oluşturduğunuz talebe kısa bir süre içinde navlun teklifini iletir. Navlun teklifi, talep formunda belirttiğiniz özelliklere göre yükleme zamanından 6 saat öncesine kadar geçerli olacaktır. Teklifi uygun bulmanız durumunda satın almayı gerçekleştirmek için istediğiniz adedi sepete atabilirsiniz. Revize talepleriniz için yeni talep oluşturulur ve yeni teklif sunulur.

4
SİPARİŞ TAKİP VE RAPORLAMA
Sistemde satın alma tamamlandıktan sonra,  sefer oluşturulur.

Sistemde satın alma tamamlandıktan sonra, sefer oluşturulur. Sistemden siparişinizi eş zamanlı olarak takip edebilir, araç ve yükünüzün nerede olduğunu anlık olarak izleyebilirsiniz. Faturalarınızı, talep ve siparişlerinizi Raporlar bölümünden istediğiniz zaman kolayca raporlayabilirsiniz.

4
SİPARİŞ TAKİP
VE RAPORLAMA
Sistemde satın alma tamamlandıktan sonra,  sefer oluşturulur.

Sizi Arayalım

Yük taşımacılığında son nokta; en iyi fiyata tek tıkla yollarda.
eTA hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurmanız yeterli.

Kampanya ve duyurularla ilgili e-mail almak istiyorum Detaylı bilgi için »
Borusan Grubu Kuruluşudur