ETA Nedir?

ETA, yurt içi taşıma hizmetlerinde önemli bir pay ve tecrübeye sahip olan, taşımacılıkta köklü bir değişim hamlesi hedefleyen Borusan Lojistik tarafından 2012 yılında kurulmuştur.

Eta Nedir ?

Sisteme üye olan nakliyeciler, iş fırsatlarına mobil kanallar üzerinden doğru zamanda ve doğru yerde hızla ulaşıp iş sürekliliğine kavuşurken; yük sahipleri her an takip edilebilir sigortalı nakliye hizmetlerini ilave bedel ödemeden, piyasa fiyatlarında ve pratik bir şekilde alır.

Eta Nedir ?
Eta Nedir ?

ETA, bir tarafta bireysel girişimci kamyoncu esnafını Türkiye'nin en büyük, en efektif ve son teknolojileri kullanan filosu haline getirirken, diğer tarafta da Türkiye ekonomisininin dinamiği sayılan küçük ve orta büyüklükteki işletmelere bu kaynaktan faydalanma imkan sağlar.

Eta Nedir ?

ETA, deneyim, satın alma gücü ve imkanlarını paylaştığı kamyoncu esnafı ile aranızdaki ilave maliyet yaratan tüm aracıları ortadan kaldırır.
Kamyonların sürekli hareket etmelerini sağlayacak iş fırsatları yaratarak zaman ve paradan tasarruf sağlar. Sağladığı tasarrufu maliyet avantajı olarak sunar.

Eta Nedir ?

Sizi Arayalım

Yük taşımacılığında son nokta; en iyi fiyata tek tıkla yollarda.
eTA hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurmanız yeterli.

Kampanya ve duyurularla ilgili e-mail almak istiyorum Detaylı bilgi için »
Borusan Grubu Kuruluşudur