Haberler

eTA TANITIM TIRI YOLLARDAYDI! - 31.10.2015

eTA tanıtım tırının Eskihisar İDO Tesisleri’nde başladığı yolculuğu Manisa Ceren Tur Tesisleri’nde son buldu.

Devamı için tıklayınız.

eTA İLE İDO, YENİ “TIR OFİS PROJESİ”Nİ BAŞLATTI. - 17 AĞUSTOS 2015

Deniz ulaşımı ve taşımacılığının lider kuruluşu İDO ile lojistik sektöründe öncü yatırımlara imza atan Borusan Lojistik’in inovasyon markası eTA (Elektronik Taşımacılık Ağı), aralarında bir anlaşma imzalayarak İDO’nun Eskihisar Terminali’nde “TIR Ofis Projesi”ni hayata geçirdiler. Anlaşma kapsamında Eskihisar – Topçular hattından geçiş yapan TIR ve kamyon kullanıcıları birçok avantajdan yararlanıyor olacak.

Devamı için tıklayınız.

eTA’NIN YENİ MOBİL UYGULAMASI İLE KAMYONCULARIN CEP TELEFONLARINA SÜREKLİ İŞ!

Türkiye’de ilk kez KOBİ’lerle kamyoncu esnafını elektronik ortamda buluşturarak lojistik sektöründe yepyeni bir sayfa açan Elektronik Taşımacılık Ağı eTA yeni bir mobil uygulamayı kamyoncuların hizmetine sundu. Yeni uygulama kamyoncuların mevcut tüm işleri görerek, herhangi bir komisyon ödemeden ihaleye katılıp kolayca teklif vermelerini sağlıyor. Uygulamayla kamyoncuların cep telefonlarına sürekli iş bilgisi yağacak.

Devamı için tıklayınız.

eTA WEB SİTESİNİ YENİLEDİ!

Elektronik Taşımacılık Ağı eTA www.etasimacilik.com adresindeki web sitesini yeniledi. Kullanımı daha da kolaylaşan sitede tek tıkla en güncel navlun bilgilerine ulaşmak mümkün.

Devamı için tıklayınız.

eTA NEDİR?

Türkiye’de taşımacılık sektöründe bir ilk... Sadece aracı değil, garantili ve sigortalı taşıma hizmeti... Maliyet avantajı... Dilediğiniz an, taşıma maliyeti bilgisi...

Devamı için tıklayınız.

eTA NASIL ÇALIŞIR?

Sistem, oluşturduğunuz talebe karşılık olarak kısa bir süre içinde navlun teklifini iletir. Navlun teklifi talebinizde belirttiğiniz özelliklere gore ve yükleme zamanından 6 saat öncesine kadar geçerli olacaktır. Teklifi uygun bulmanız durumunda istediğiniz adedi sepete atabilirsiniz. Adet dışında değişiklik yapmanız halinde yeni koşullara gore yeni bir talep oluşur ve yeni bir navlun teklifi gelir. Sepetinizi ödeyerek telebinizi siparişe çevirebilirsiniz

Devamı için tıklayınız.

eTA BLOG YAYINDA!

Türkiye’nin yeni nesil taşımacılık ağı eTA’nın, nakliye sektörü ile ilgili en güncel ve sıcak haberlerine yer verdiği blogu tüm sektör temsilcilerinin erişimine açık. Keyifli okumalar... blog.etasimacilik.com

Devamı için tıklayınız.

eTA, TRANSMEDYA DERGİSİNDE! - HAZİRAN 2014

5.000 kamyoncu, 1.750 KOBİ’ye ulaşan eTA, her geçen gün büyüyor. 50.000 kamyoncuyu bünyesine katmayı hedefleyen sistem, türkiye’nin en büyük filosu olma yolunda ilerliyor.

Devamı için tıklayınız.

MÜŞTERİLERİ eTA HAKKINDA NE DİYORLAR? - HAZİRAN 2014

Migiboy Tekstil Endüstri Mühendisi Mehmet Korucu, Çetin Civata Pazarlama A.Ş. Depo Lojistik Müdürü Mehmet Kahraman, Ladin Yapı'dan Kemal Şahin eTA ile kolaylaşan nakliye süreçlerini anlattılar...

Devamı için tıklayınız.

KAMYONCULAR eTA HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR? - HAZİRAN 2014

eTA faaliyete başladığı günden beri hem kamyoncular hem de KOBİ’lere en iyi koşulları sunuyor. eTA’yı bir de kamyoncularından dinlemeye ne dersiniz?

Devamı için tıklayınız.

eTA 5 MART 2013'DE TANITILDI.

5 Mart 2013'de eTA basına tanıtıldı... Borusan Lojistik’in 5 milyon dolara yakın bir yatırım ile geliştirdiği eTA (Elektronik Taşımacılık Ağı) KOBİ odağında internet üzerinden nakliyat hizmetini taşıyıcılarla buluşturuyor.

Devamı için tıklayınız.

Borusan Grubu Kuruluşudur