ÜYELİK / KAYIT
1 ÜYELİK / KAYIT

eta.borusanlojistik.com’ a ücretsiz ve kolayca kayıt olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken “kayıt ol” sayfasındaki formu doldurmak. Aktivasyonunuz tamamlandığında kullanıcı adı ve şifreniz mail adresinize iletilecektir.

KAYIT OL
İHALELERE KATILIM
2 İHALELERE KATILIM

Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra araç talep et butonuna basarak talep ettiğiniz aracı ve taşıtmak istediğiniz yük bilgilerini girebilirsiniz.

KAYIT OL
SEFER VE ÖDEME
3 SEFER VE ÖDEME

Yüklemenizi yaptığınızda size verilen Partner Kart'ın içine navlununuz nakit para ve yakıt olarak otomatik yüklenir. Kartınıza yükleme yapıldığında SMS veya mobil mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Evraklarınızı teslim edip seferi tamamladığınızda, sefer evrak bedeli ve varsa ek hizmet bedelleriniz kartınıza yüklenir.

KAYIT OL
RAPORLAMA
4 RAPORLAMA

eTA sistemine tanımladığınız araçlarınızın ve tamamladığınız seferlerinizin listelerini ve size yapılan ödemelerin dökümlerini eTA sisteminden kolayca raporlayabilirsiniz. Ayrıca araç veya araçlarınızın mevcut konumlarını haritadan anlık olarak takip edebilirsiniz.

KAYIT OL

SİZİ ARAYALIM

Yük taşımacılığında son nokta; en iyi fiyata, tek tıkla yollarda!

Tüm yurtiçi taşıma talepleriniz için formumuzu doldurun, size en kısa sürede en uygun teklifi verelim

Teşekkürler

Sayın,

Eta temsilciniz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinizde çerezler ile toplanan kişisel verileriniz Veri Politikası-Bilgilendirmede belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatınıza uygun olarak kullanılacaktır.